Gün geçtikçe sosyal medya kullanımın artması ile beraber, insanların haber takip etme ihtiyaçları sosyal medya uygulamalarına kaymıştır. Burada amaç en çok kullanılan uygulamaların içine haberciliği entegre etmektir. Amaç teknolojik ekipmanlarını sadece sosyal medya üzerinden haber yayıncılığı yapacak şekilde geliştirip düzenli disiplinli bir haber kurumunun temelini atmaktır. İlerleyen boyutta ise bu sosyal medya uygulamaları ile iletişime geçip uygulamalara entegre bir bölüm talep ederek uluslararası bilinirliğe ulaşmaktır.

      Yaptığımız çalışma sosyal medya kullanıcısına güvenilir ve kolay ulaşılabilir, üst düzey, kaliteli yayıncılık sağlayacak şekilde düşünülmüştür. Bilgi kirliliğinden olabildiğince uzak, kaynak niteliğinde, adeta bir televizyon kanalı gibi, birçok bölgede bağlantı sağlayabilen bir yapıyla, insanların kendi sosyal medya dünyalarının dışına çıkmadan, daha verimli vakit geçirmelerini sağlamak istenmektedir. İnsani değerler ekseninde vatansever ve genç insanlar olarak ülkemize sağladığımız katma değeri olabildiğince yukarı çıkarmak ve bilinçli kitleler oluşmasına fayda sağlamak temel hedeflerimizdir. Adalet, özgürlük, vatanperverlik gibi kavramların altı doldurulduğunda gerçek anlamlar ifade ettiğini bildiğimiz için, “konuşarak değil, uygulayarak” doğru işler yapacağımıza inanmaktayız.


Hedef kitle: Gündemi takip eden ve etme eğiliminde olan tüm sosyal medya kullanıcıları.


       Özellikle lisansüstü eğitim almış kişilerden oluşan ekibimiz ile beraber, oluşturulan sosyal medya hesapları (özellikle Instagram, YouTube, Facebook, Twitter, Spotify vb.) üzerinden yayın hayatımıza başladığımızı duyururken, geleneksel reklam yöntemleri üzerinden de insanlara duyurarak ekibimizle beraber stratejik planı başarıya ulaştırmak için çalışacağız.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

1. İç Politika, Genel Siyaset ve Hukuk

2. Uluslararası İlişkiler ve Dış Politika

*Ortadoğu

*ABD ve Amerika Kıtası

*Avrupa ve Balkanlar

*Genel Asya, Çin ve Rusya

*Afrika

3. Enerji, Ekonomi ve Finans

4. Savunma, Strateji ve Güvenlik

5. Medya, Sivil Toplum ve Eğitim 6. Teknoloji, Bilim, Sanat, Spor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz